Kovovýroba MED-COM

Firma MED-COM bola založená v roku v 1990 ako malá zámočnícka dielňa so zameraním na zákazkovú kovovýrobu. V priebehu rokov, pri neustále narastajúcich objemoch výroby a rozširujúcom sa sortimente, sa firma presťahovala do nových priestorov v priemyselnom areáli na okraji mesta Piešťany.
V súčasnosti jej nosným sortimentom je zákazková kovovýroba, výroba brán (aj s el. pohonom), zábradlí, madiel, manipulačných vozíkov, rôznych iných kovových konštrukcií ako sú prístrešky (LEXAN) a zimné záhrady. Moderným trendom sú v súčasnosti výrobky z nerezovej ocele pre exteriéry, ale aj pre interiéry. Taktiež výrobky pre exteriéry s povrchovými úpravami odolnými voči poveternostným podmienkam ako je zinkovanie.
Podľa požiadaviek zákazníka môžu byť naše výrobky povrchovo upravené striekaním práškovou technológiou KOMAXIT. Ďalej ponúkame obrábanie kovov na sústruhu s max. priemerom obrobku 500 mm a hmotnosťou do 150 kg, frézovanie, rezanie, vŕtanie, zváranie v ochrannej atmosfére (CO2, argón), bodové zváranie a zváranie elektrickým oblúkom. V nadväznosti na uvedené činnosti je firma schopná zaradiť do výrobného programu aj stredne veľké série produktov pre strojársky a automobilový priemysel.

Zásady našej práce

  • Každý výrobok opúšťajúci našu dielňu je funkčný, niekoľkokrát priebežne kontrolovaný, bezchybne pripravený na zabudovanie do Vášho projektu na splnenie svojho účelu.
  • 27 rokov skúseností nás oprávňuje k tvrdeniu, že sme zvládli výrobné procesy. Avšak neustále pracujeme na ich zdokonaľovaní!
  • Naučili Sme sa načúvať potrebám našich klientov pochopili sme, že každý názor je dôležitý.

Skúsenosti

Konštruktérsky managment
Dielenské spracovanie
Infraštruktúra a dodávky
Údržba a spoľahlivosť

Máte projekt ?

Našim zákazníkom ponúkame komplexné riešenia – od návrhu riešenia cez funkčnú a technickú špecifikáciu až po samotnú realizáciu. Podpora po zrealizovaní projektu je samozrejmosťou.
Kontaktujte Nás!

Zakladateľ

Jaroslav Pobjecký

Zakladateľ, konštruktér

e-mail: med-com@med-com.sk

tel. +421 905 614 066

Partneri

Hutnícky materiál

Hutnícky materiál

Antikorové materiály

Servis a predaj píl

Povrchová úprava

Nerezové materiály